Optimizasyon Çalışmaları Kapsamında Sunduklarımız

arama motoru optimizasyonu

SEO, "arama motoru optimizasyonu" veya "arama motoru optimize edici" için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışmaya başlamak önemli bir karardır. Bir SEO, sitenizi iyileştirip size zaman kazandırabileceği gibi sitenize ve itibarınıza zarar da verebilir. Elde edebileceğiniz avantajların yanı sıra sorumsuz bir SEO'nun sitenize verebileceği zararı da araştırmayı unutmayın.Optimizasyon kapsamında sunduğumuz hizmetlerden bazıları:

  • Site içeriğinizin veya yapınızın incelenmesi
  • Web sitesi geliştirme konusunda teknik öneriler: örneğin, barındırma, yeniden yönlendirmeler, hata sayfaları, JavaScript kullanımı
  • İçerik geliştirme
  • Çevrimiçi iş geliştirme kampanyalarının yönetilmesi
  • Anahtar kelime araştırma

Optimizasyon Paketlerimiz

seo

Arama motoru optimizasyonu fiyatları, optimizasyon hizmeti verilecek olan anahtar kelimelerin rekabet gücüne göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle optimizasyon hizmeti almadan önce, web siteniz ve anahtar kelimelerinizle ilgili ön çalışmaya (analiz süreci) ihtiyaç duyulmaktadır.

Standart optimizasyon paketi

Standart optimizasyon paketi ile web siteniz için, SEO uzmanlarımız tarafından her gün 1 saat optimizasyon hizmeti verilmektedir. Bu optimizasyon hizmetine site içi optimizasyon çalışmaları ve site dışı optimizasyon çalışmaları dahildir.

Hızlı optimizasyon paketi

Hızlı optimizasyon paketi ile web siteniz için, SEO uzmanlarımız tarafından her gün 2 saat optimizasyon hizmeti verilmektedir. Bu optimizasyon hizmetine site içi optimizasyon çalışmaları ve site dışı optimizasyon çalışmaları dahildir.

Arama motoru optimizasyonu fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için 0472 312 09 91 numaralı telefonumuzu arayabilir veya buraya tıklayarak online iletişim formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

 

Diğer Hizmetlerimiz